טיולים מאורגנים לאיטליה

המדריכים שלנו

הטיולים המאורגנים בהדרכת אבי בלום (MSC)

למדתי תואר ראשון בגאוגרפיה באוניברסיטת תל אביב, עם התמחות במטאורולוגיה וגאולוגיה, ותואר MSC בניהול תיירות באוניברסיטת סארי שבאנגליה. הדרכתי שנים רבות בבי"ס שדה הר מירון ובחוגי הסיירות של החברה להגנת הטבע. אני מומחה בטיולי ג'יפים במסלולי טורקיה, רומניה, יוון, מרוקו, ירדן, רכס הפירנאים שבספרד וגאורגיה, בעיקר בחבל סוונטי. כיום אני עובד באיילה גיאוגרפית, ומתפעל את תחום טיולי הג'יפים במחלקה.

אבי בלום, מדריך באיילה גיאגרפית

כתבת מסע אחר על טיולי ג'יפים בטרנסילבניה. כתב אבי בלום

המלצות מטיילים

 1. המלצה על אבי בלום לארגון טיול בדרום אמריקה
  28.11.17
 2. המלצה על אבי בלום בתכנון טיול למונטנגרו
  03.08.16

מדריכים מספרים

 1. סרי לנקה –שמעבר למסלול התיירים המקובל

  סרי לנקה מקום מדהים עם אינספור גירויים לתייר אך מעל הכול, מי שמחפש לגלות את האי וצפונותיו שלא בדרך התיירות המסחרית הצפופה יכול לעשות זאת בטיול הג'יפים הנכנס ל"קרביים" של המקום. מטיפוס לכפרי הטאמילים הנידחים, אוספי עלי התה דרך יערות הגשם ברכס הקנאקלס
  לכתבה המלאה לחצו כאן
 2. סופשבוע אופנועי שלג ברומניה

  את הרעיון לסוף שבוע באופנועי שלג קיבלנו לפני מספר שנים לאחר קינאה קשה בפינים. אודה שבשנים הראשונות לקיום מוצר כזה לישראלים לא הייתי מאמין למראה עיניי כאשר רואים 2 רוכבים על אופנוע שלג מוקפים בעצי מחט מכוסים מטליות שלג ועוד אומרים לי שהם מישראל?
  לכתבה המלאה לחצו כאן
 3. ההמשינים - העם הציורי בעמק הפירטינה

  חומת ההרים הגבוהה של רכס הקצ'קר שפסגתה 3950 מ', יוצרת בידוד רב לעמקים במדרונם הצפוני. חבל ארץ זה הנו פראי, מבותר מאד בעל יערות עבותים ותחת כיסוי דומיננטי וכמעט קבוע של ענני גשם. זהו האזור הגשום ביותר בתורכיה עם ממוצע של 250 ימי גשם בשנה וקרוב ל4000 מ
  לכתבה המלאה לחצו כאן
 4. טרנסילבניה

  שמו של חבל טרנסילבניה (Transylvania) הולך לפניו כמולדתו של הרוזן-ערפד דרקולה, ולא מעט אתרים באזור זה קושרים את עצמם לדמות המאיימת בניסיון למשוך אליהם עוד ועוד תיירים צמאי אגדות ומיתוסים על ערפדים ונסיכים אמיתיים יותר או פחות.
  לכתבה המלאה לחצו כאן
 5. תורכיה: מונחים

  תורכיה - מונחים חשובים
  לכתבה המלאה לחצו כאן
חפש טיול
צור קשר
למידע נוסף אודות טיולי איילה גיאוגרפית אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם