טיול מאורגן ליער השחור שוויץ ונגיעות בצרפת טיול שיש בו הכל, 8 ימים


מסלול הטיול ליער השחור שוויץ וצרפת


 


יום 1>

לאחר כ-4 שעות בטיסה של אלעל ננחת בפרנקפורט ונאסוף את המזוודות ,נעלה לאוטובוס ונצא לדרך. נתחיל את יומנו הגדוש בסיור בעמק המוזל שהוא אחד מיובלי הריין עמק ירוק מוקף כרמים ליין הריזלינג. משם ניסע לשייט קסום על הריין נראה את טירת החתול ואת טירת העכבר. נעבור מול מצוקי לורליי. לאחר חזרתנו לאוטובוס ניסע לכוכם עיר ימי ביניים יפהיפיה נסייר בסמטאותיה וניסע למלוננו באיזור.

 

יום 2>

את היום נתחיל בבאדן באדן עיר קייט בריאות והימורים כבר 300 שנה, לכאן באו עשירי אירופה לנפוש ,לשתות מהמים של ה-טרינקלה, מי מעיין עם סגולות המצעירות את שותיה. וכמובן שנמשיך ונטייל ונכניס את ראשנו לקאזינו המפואר הראשון באירופה.נחזה במבנה התיאטרון הבנוי בסגנון ניאו מודרני נעבור בשדרת המותגים ולאחר שנסייר במדרחוב המפואר נגיע למרחצאות הרומיים. משם ניסע להר המרקיור נעלה על הקרונוע וניסע לאורך צלע ההר נגיע לראש ההר וכל עמק הריין יתפרס לנו מול עיננו, נטייל בטיילת מסביב לראש ההר ונחזה בצנחני רחיפה הקופצים לעבר העמק בגלישה מרהיבה. לאחר שנספוג חוויות אלו נמשיך בטיולנו אל היידלברג,עוד עיר ימי ביניימית שכמעט לא נפגעה בימי המלחמה, נעלה ברכבת לטירה שם נצפה בנהר הנאקר הזורם לו ולא לאיטו לכיוון הריין, ונבקר במרתף חביות היין הגדולות בעולם . בסיומו של יום נחזור למלוננו.

 

יום 3>

היום נבצע קפיצה קטנה לצרפת, נתחיל את יומנו בקולמר . נטייל בעיר קסומה זו נבקר בסימטאותייה ונראה את הגונדולות החוצות את התעלות ברובע ונציה הקטנה. משם ניסע לאורך דרך היין הצרפתית לריקוויר על רחובותיה מן המאה ה-15 ונתבשם מיופיה. לאחר ביקורנו בריקוויר נצפין קצת ונגיע לשטרסבורג בירת חבל אלזס הצרפתי, נטייל באיזור הקתדרלה ונכנס לתוכה על מנת שנראה את השעון האסטרונומי הענק שבתוכה.נשוט בספינת נהרות ונקבל הדרכה על העיר מזווית שונה ואחרת,נראה את מרכז השידור האירופי את משרדי האיחוד האירופי,בית הכנסת ועוד.בסופו של היום נשוב למלוננו

 

יום 4 >

אחר ארוחת הבוקר נצא לדרכנו ואנו נוסעים דרומה לאורך היער השחור הקסום ונגיע למפלי טריברג, שרשרת מפלים הגולשת מגובה 134 מטר בשבעה מפלים,נפרד מהאוטובוס ונצא להליכה רגלית בצל העצים ולרחש נחל הגוטאך ונגלוש עימו ,בדרך נצפה בסנאים קופצניים המטפסים ויורדים מן העצים,לאחר מכן ניסע לימת הטיטי היא הטיטיזיי בה נשוט להנאתנו על הימה . לאחר מכן ניסע לפרייבורג נטייל במדרחוב. נראה את הקתדרלה המרשימה ונקבל הסבר על הויטראז'ים שבתוכה. נשוב למלוננו לעת ערב

 

יום 5>

לאחר ארוחת הבוקר נצא בדרכנו לשוויץ ניסע תחילה למפלי הריין השוצפים וקופצים בעוז נשוט בסירה עוצמתית נגד הזרם עד המפלים,משם ניסע לפנינה אמיתית הנקראת שטיין –אם –ריין עיירה ימי בימניימית קטנטונת נהנה מציורי הקיר וממראה העיירה.לאחר שנשבע מהמראות נמשיך למיינאו הוא אי הפרחים נטייל באי על שלל הפרחים מרהיבי העיניים ונכנס לגן העדן לפרפרים (מי שיגיע עם חולצות צהובות יהנה משלל פרפרים שיעופו לעברו בסופו של יום גדוש נחזור למלוננו באיזור פרייבורג

  

יום 6 >

את היום נתחיל בנסיעה לכיוון לוצרן, נבקר בפסל האריה הפצוע ונספר את סיפורו, נהלך בסמטאות העיר העתיקה ונחצה את הנהר על גשר העץ המפורסם העתיק. משם ניסע לציריך האלגנטית, נטייל בעיר העתיקה ונתפעם מהרחוב האלגנטי הראשי הרי הוא ה-בנהוף שטראסה המפורסם. בסיום נחזור למלוננו.

 

יום 7 >

היום ניסע לאינטרלקן העיירה הקסומה השוכנת בין 2 האגמים.משם ממשיכה דרכנו לאנגלברג ולהר הטיטליס הלבן תמיד נעלה על הרכבל ונחליף עוד אחד בדרך ונגיע לפסגתו, נכנס למערת הקרח ונתפעם מנוף בראשית מושלג.בסיומו של יום נחזור למלוננו.

 


יום 8>

היום נאסוף שנית את המזוודות ונצא לתון אשר בשוויץ. שם נפגוש ברכבת מיוחדת ה"ברנינה אקספרס" . נפרד זמנית מהאוטובוס , נעלה על הרכבת ונחצה את האלפים ברכבת מיוחדת תיירותית זו. נהנה מהנוף חוצה המנהרות,ההרים ונחלים נעפיל על גשרים ונסע במישורים עד בואכה לאיטליה איזור מילאנו. לפי הזמן שיוותר לנו נטייל בעיר . לעת ערב נשים פעמנו ונמריא בטיסת אלעל הביתה.

למחירים ומועדי יציאה
צור קשר
למידע נוסף אודות טיולי איילה גיאוגרפית אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
חפש טיול