טיולים מאורגנים ליפן

טיולים ליפן

סוגי הטיולים המאורגנים ליפן

טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
כל סוגי הטיולים

טיולי עומק גיאוגרפיים ביפן

 1. 14
  ימים

  זהו טיול מאורגן ליפן שהוא טיול מאלף לארץ הנחשבת למתקדמת בעולם ובכל זאת שומרת על מסורת עתיקה, אסתטיקה ייחודית ודרך חשיבה כה שונה משלנו. ביפן הכל נקי ומדויק, נעים ועדין, עם הרבה חשיבה על נוחות המשתמש ולנו כמובן יש מה ללמוד מהם. שלושה דגשים לטיולנו: טבע, מסורת ומודרניות. את הטבע נחוש בטיולים באזור עמק קיסו והקונה. מסורת נחווה בקיוטו, ובמעיינות החמים, מודרניות שעולה על כל צפיותינו נראה בטוקיו.

  מידע מורחב על הטיול
  מועדי יציאה
 2. 17
  ימים

  זהו טיול מאורגן ליפן האותנטית. בטיול אינטימי זה נתור אחר חיי היום יום ביפן, שהם ייחודיים ומרתקים, נפגש עם יפנים ונלמד על פילוסופיית החיים המודרנית מחד והמסורתית הקדומה מאידך. בודהיזם ושינטו, היסטוריה קדומה ועכשווית, אסתטיקה מוקפדת וסיפורי וסמוראים ונינג'ה פרועים, גני מקדשים עתיקים ואדריכלות עכשווית, פינות שלוות של טבע ומרכזים אורבניים שוקקים. נלמד שגם בניגודים קיצוניים, נחבאים להם הרמוניה, השלמה ותבונה. בחלק מהמקומות נלון בריוקאנים קסומים (מלונות מסורתיים), ליד מעיינות חמים, עם ארוחות ערב ובוקר בסגנון יפני. רוב הנסיעות שלנו יהיו בעזרת אוטובוס פרטי אך גם נעזר ברכבת מהירה מוניות ותחבורה ציבורית.

  מידע מורחב על הטיול
  מועדי יציאה
 3. 16
  ימים

  טיול מאלף לארץ הנחשבת למתקדמת בעולם ובכל זאת שומרת על מסורת עתיקה, אסתטיקה ייחודית ודרך חשיבה כה שונה משלנו. ביפן הכל נקי ומדויק, נעים ועדין, עם הרבה חשיבה על נוחות המשתמש ולנו כמובן יש מה ללמוד מהם. שלושה דגשים לטיולנו: טבע, מסורת ומודרניות. את הטבע נחוש בטיולים באלפים היפניים וקניון שוסנקיו. מסורת נחווה בקיוטו, ובמעיינות החמים. מודרניות שעולה על כל צפיותינו נראה בטוקיו. בטיול נשלב יומיים באי שיקוקו, בעמק מקסים ובו גשרים עשויים ממטפסים.

  מידע מורחב על הטיול
  מועדי יציאה
 4. 12
  ימים

  טיול קיץ פריחות או סתיו שלכת לאי הצפוני של יפן: הוקאידו. הוקאידו מושלגת רוב ימות השנה, תקופות הטיול המומלצת בה הן הקיץ, כאשר האי מכוסה פריחות בר מרהיבות, או בסתיו אז נצבע האי שלכת צבעונית. בהוקאידו הרי געש רבים, מעיינות חמים, מפלים, אגמים, מהנקיים בעולם ושמורות טבע נפלאות. בטיולנו זה נטייל ברוב שמורות הטבע היפות בהוקאידו, בהליכות רגליות קלות (עד 4 שעות הליכה ביום). חוץ מטבע נפלא, נהנה גם מתרבות ואוכל יפני מעולה. באי הוקאידו נשים דגש על לינה במלונות יפנים מסורתיים (ריוקאנים), הכוללים רחצה במעיינות חמים.

  מידע מורחב על הטיול
  מועדי יציאה

טיולים לנוסע העצמאי ביפן

 1. פתוח
  ימים

  טיול לנוסע העצמאי ליפן הוא טיול "בוטיק" בהתאמה אישית שנועד לאפשר לכם להגשים את החלום הפרטי שלכם ולבחור את הדגשים המעניינים אתכם, אופן הטיול המועדף עליכם, קצב הטיול ורמת שירותי הקרקע. טיול לנוסע העצמאי ביפן הוא חוויה אחרת של חופשה: מדינה עם טבע קסום הנחשבת למתקדמת ולטכנולוגית בעולם ויחד עם זאת בעלת מסורת עתיקת יומין.

  מידע מורחב על הטיול
  מועדי יציאה

טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד ביפן

 1. 14
  ימים

  טיול מאלף לארץ הנחשבת למתקדמת בעולם ובכל זאת שומרת על מסורת עתיקה, אסתטיקה ייחודית ודרך חשיבה כה שונה משלנו. ביפן הכל נקי ומדויק, נעים ועדין, עם הרבה חשיבה על נוחות המשתמש ולנו כמובן יש מה ללמוד מהם. שלושה דגשים לטיולנו: טבע, מסורת ומודרניות. את הטבע נחוש בטיולים באזור הקונה. מסורת נחווה בקיוטו, ובמעיינות החמים. מודרניות שעולה על כל צפיותינו נראה בטוקיו. הטיול במסלול ייחודי לקבוצה.

  מידע מורחב על הטיול
  מועדי יציאה
 2. 12
  ימים

  טיול מאורגן ליפן הוא טיול מאלף לארץ הנחשבת למתקדמת בעולם ובכל זאת שומרת על מסורת עתיקה, אסתטיקה ייחודית ודרך חשיבה כה שונה משלנו. ביפן הכל נקי ומדויק, נעים ועדין, עם הרבה חשיבה על נוחות המשתמש ולנו כמובן יש מה ללמוד מהם. שלושה דגשים לטיולנו: טבע, מסורת ומודרניות. את הטבע נחוש בטיולים באזור עמק קיסו והקונה. מסורת נחווה בקיוטו, ובמעיינות החמים, מודרניות שעולה על כל צפיותינו נראה בטוקיו.

  מידע מורחב על הטיול
  מועדי יציאה

אם אתם סקרנים לגלות את המזרח הרחוק, יפן, כאחת המדינות המפותחות ביותר בעולם, היא היעד האולטימטיבי. על אף התרבות המסורתית והסגורה כלפי חוץ ושלל המנהגים המיוחדים, שכנראה לא תצליחו להבין לחלוטין במסגרת טיול מאורגן ליפן, היפנים הם אנשים מסבירי פנים אשר יעניקו לכם תחושה ביתית מלווה בשירות ורמות נימוס שלא מביישות את בית המלוכה הבריטי. טיולים מאורגנים ליפן יפגישו אתכם עם ארץ מסתורית בעלת היסטוריה עשירה, פלאי טבע מיוחדים ואנשים מאוד אדיבים ונעימים.

טיולים מאורגנים ליפן וטוקיו – ניו יורק של המזרח

טוקיו היא מפגש תרבויות אחד גדול שמדגיש עוד יותר את הישן והחדש. בטוקיו תוכלו למצוא זה לצד זה מקדשים עתיקי יומין יפהפיים וגדולים לצד שווקי אוכל, ברים וחיי לילה תוססים במיוחד. אם נסעתם במסגרת טיול מאורגן ליפן, שריינו לעצמכם לפחות חמישה ימים לטוקיו. העיר הגדולה הזאת שופעת חיים, בניינים גבוהים וזוהרים, חנויות מוזרות ומסקרנות, רחובות על גבי רחובות של מסעדות ואוכל רחוב ואפילו בית קפה מיוחד לחובבי בעלי החיים. בטוקיו תוכלו למצוא את כל שאהבה נפשכם – קניות, אוכל טוב, בתי מלון איכותיים והרבה מסורת, רוגע ונופים עוצרי נשימה.

הקסם של יפן לא טמון רק בנופיה או בשילוב המושלם בין אורח חיים מסורתי לצד זה המודרני, אלא גם ביעילות ובהתנהלות הנעימה והשירותית בכל מקום ובאופן יום יומי. כתייר בטיול מאורגן ליפן, חשוב שתלמד לקבל את התורים באהבה. תורים ביפן הם אורח חיים, חלק מתרבות ושגרת חיים והם מסמלים יעילות ומאותתים כי זה המקום האידיאלי. היעילות מתאפיינת גם בחציית מעבר החצייה או בעלייה לרכבת – הכל נעשה בצורה שיטתית ומסודרת שמשרה רוגע.

שומרי המסורת והטבע יעדיפו לקחת טיול מאורגן ליפן שמתמקד יותר באזור קיוטו, עיר קסומה עם רחובות עמוסים בכל טוב אך גם כזאת שהמסורת חרוכה בה עמוק. קיוטו מלאה במקדשים עם גנים מרשימים ושדרות של עצי דובדבן פורחים על גדות נחלים. באזור קיוטו תמצאו גם את יער הבמבוקים המפורסם שמעניק תחושה פסטורלית כמו שלא הכרתם או חוויתם מעולם – אם אתם מחפשים שלווה ורוגע, טיול מאורגן ליפן הוא יעד שאתם חייבים לעצמכם.

טיולים מאורגנים ליפן מתאימים בעיקר למטיילים שוחרי תרבות, אוהבי טבע המחפשים חופשה בלתי שגרתית ומפגש עם תרבות שונה. ארץ פורחת, נעימה ונקייה, מבנים עתיקים שנשתמרו עד היום, אכן טיול מאורגן ליפן ייקח אתכם אל יבשת אסיה בשיא תפארתה.

 

*ניתן גם לבנות מסלול טיול לנוסע העצמאי. טיול לנוסע העצמאי הינו טיול "בוטיק" בהתאמה אישית שנועד לאפשר לכם להגשים את החלום הפרטי שלכם. אתם תבחרו את האנשים שיטיילו אתכם, את קצב הטיול, המועד, רמת שירותי הקרקע והדגשים שמעניינים אתכם. אנחנו נשקיע את הידע המקצועי שלנו בתכנון מסלול המתאים להעדפותיכם ולתקציב העומד לרשותכם. "החלום שלכם – המקצועיות שלנו".

צור קשר
למידע נוסף אודות טיולי איילה גיאוגרפית אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
חפש טיול