טיולים מאורגנים למרוקו

טיולים למרוקו

סוגי הטיולים המאורגנים למרוקו

טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי ג'יפים
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
כל סוגי הטיולים

טיולי עומק גיאוגרפיים במרוקו

  1. 12
    ימים

    מסלול הטיול למרוקו עובר בינות כלל המקומות המרהיבים והנופים המגוונים, שיש למרוקו להציע. החל מדרך הקסבות, ערי ממלכה יפהפיות עם סגנון אדריכלי מיוחד ויוצא דופן, מדבריות הסהרה האינסופיים והמפגש המיוחד עם הטוארגים הלבביים, העיר האדומה מרקש סמטאותיה הצרות, אתריה והשוק הססגוני שבה, אזור החוף האטלנטי ועד ערי החוף המרתקות שיובילו אותנו אל הלב הפועם של מרוקו, העיר קזבלנקה בה מסתיים סיורנו.

    מידע מורחב על הטיול
    מועדי יציאה

 

הסכם השלום הטרי עם מרוקו מהווה בשורה של ממש בעולם התיירות. נכון, טיול מאורגן למרוקו הוא לא עניין חדש לשוק הישראלי, אולם הסכם השלום הופך אותו לעניין זמין ונוח מאי פעם. לשם שינוי, עכשיו יש טיסות ישירות למרוקו אשר מייתרות את עצירות הביניים או המעבורות היוצאות מספרד המוכרות לנו מן העבר. הביקוש, באופן טבעי, עולה, וההוצע שממנו התיירים הישראלים יכולים לבור הופך לרחב ואיכותי מאי פעם. בנוסף לכל, הטיול במדינה שכעת יש איתה קשרים דיפלומטיים רשמיים הופך לבטוח יותר, ואפילו הרחוב המרוקאי מגיב בהתאם – בחום ובשמחה.

טיול מאורגן למרוקו – מחזירים עטרה ליושנה

במשך מאות שנים, מרוקו הייתה מרכז יהודי תוסס וביתם של יהודים רבים, שכמובן השאירו את חותמם. בתי כנסת, בתי קברות, רובעים יהודיים עשירים במורשת ובסיפורים שכל ישראלי ישמח להכיר. כמובן, בעבור רבים וטובים מאיתנו, מרוקו היא השורשים.

גם אם אין לכם שורשים במרוקו, תמצאו את מבוקשכם במדינה המעניינת. לא לחינם היא הפכה כוכב עולה על מפת התיירות העולמית. הנופים המופלאים בהרי האטלס ובדיונות הסהרה, שבטי הברברים

השומרים בקנאות על תרבותם העתיקה והמרתקת, לבושם ושפתם. הם אינם ערבים. הם איכלסו את העמקים המוריקים בהרי האטלס ואת מרחבי הסהרה אלפי שנים טרם בוא הערבים.

טיול מאורגן למרוקו הוא האמצעי הנוח, הזול והחוויתי לראות את החדש פוגש בישן. מצד אחד, משרידים מפתיעים בבירת אפריקה של הרומאים בוולוביליס המרשימה, הקסבות הנישאות, ארמונות השולטנים הברברים, הקולוניה הצרפתית וכמובן מרוקו של ההווה. מרוקו זו מעניינת, מפתיעה ומרתקת; מבנים מודרנים לצד שווקים מסורתיים ססגוניים. תשתיות תיירותיות מושקעות כמו מלונות, חופים, טיילות ואפילו קניונים באווירה מערבית, מבנים יפים ובעלי סיפורים, ארמונות, גנים ועוד.

טיול מאורגן למרוקו הוא הדרך האולטימטיבית ליהנות מכל הטוב הזה. המרחקים בין עיר לעיר גדולים יחסית, לא כולם מוצאים את עצמם בנסיעות תדירות בין יעד ליעד, ומובן שתרצו להספיק הכל ולטעום כמה שיותר מהחוויה המרוקאית. במילים אחרות, טיול מאורגן במרוקו, הכולל מדריך שיודע לעניין, אוטובוס וטיול שנבנה בקפידה, מהווה דרך אידיאלית להכיר את המדינה.

טיול מאורגן למרוקו – ככה מכירים את המגרב

אז איך נראה טיול מאורגן למרוקו? טיול קלאסי למרוקו יכלול את ארבעת הערים האימפריאליות העתיקות; פאס, מרקש, מקנס ורבאט. לצד קזבלנקה המודרנית כמובן. בקזבלנקה לא נוותר על בקור במסגד חסן השני, מהמסגדים הגדולים והמפוארים בעולם בעולם, המתנוסס ברוב פאר על חופה של קזבלנקה. במרקש נצטרף אל מעגל הצופים בקוסמים בכיכר ג'מע אלפנע, נתפעל ממאלפי הנחשים ולהקות הנגנים ועוד רבים וטובים. בשוק הססגוני ורחב הידיים נפגוש את מיטב יצירות האמנות המסורתיות, האופנה המקומית, הטקסטיל, התכשיטים, המאכלים, כלי הבית והתבלינים המאפיינים את מרוקו.

יש טיולים בעלי סטייל יותר הרפתקני, טיולים גיאוגראפים החודרים אל לב הסהרה ומרומי פסגות האטלס. יש טיולים בעלי נטייה אורבנית יותר, המספרים את סיפורה המרתק של המדינה. בכל מקרה, תוכלו למצוא טיול מאורגן למרוקו שיושב עליכם בול.

טיול מאורגן למרוקו? הכירו את "איילה גיאוגרפית"

נכון, מרוקו הפכה ליעד תיירותי באופן רשמי רק לאחרונה, אבל "איילה גיאוגרפית" מוציאה טיולים למרוקו כבר משנות התשעים. הניסיון הרב שצברה איילה במרוקו, לא יסולא בפז.

מחלקת הטיולים הגיאוגאפים, ב"איילה גיאוגרפית" מתמחה בטיולים המגיעים על הפינות הנסתרות והקסומות בהרי האטלס. המעיינות, המפלים, הכפרים והעיירות הציוריות של בני השבטים, השומרות עדיין על אווירת ימי קדם. בנאות המדבר בסהרה ובדיונות הנהדרות מכירים כברהמקומיים את מדריכי "איילה" כחברים ותיקים.

בטיולי איילה תרגישו שאתם מסתמכים על מדריך שמכיר את השטח, מכיר את הדרך, מכיר כל מעיין, סמטה ציורית וכל אבן דרך. מדריך שמכיר את מיטב הסיפורים הקטנים, ועל הדרך יעניק לכם את מלוא היחס האישי.

בקיצור, טיול מאורגן למרוקו עושים דרך "איילה גיאוגרפית", נקודה. זה המקום שבו תוכלו להיות בטוחים שיש מי שמטפל בכם. הטיולים נתפרו בצורה מוקפדת כדי למצוא את היופי והסיפור הייחודי של כל יעד. בין אם זו עיר גדולה ותוססת, כפר קטן וציורי, פשוט נקודה מעניינת ששווה להתעכב עליה לצד הדרך – הצוות המקצועי של " איילה גיאוגרפית " כבר דאג לכם, כך שכל מה שעליכם לעשות זה להתמסר לחוויה וליהנות.

טיולי ג'יפים במרוקו – הכיף כבר מעבר לפינה

 

חובבי טיולי ג'יפים הם זן מיוחד. אנשים בעלי שאר רוח, אם תרצו, כאלה שמחפשים משהו קצת שונה מהתיירים ה"ממוצעים". במקום ליסוע בדרכים הסלולות, על הכבישים ועל מיטב הפסיליטיז שמציע היעד שאותו הם בחרו, הם רוצים דווקא את הדרכים ההרפתקניות, הבתוליות, האחרות, כאלה שמעניקות מעין "זכות ראשונים". תיירות עם טוויסט. הג'יפ מאפשר לנו לרדת מהאספלט ולהגיע לפינות המקסימות, לכפרים הנידחים, אל שכיות החמדה שמציע עולם הטבע.

במרוקו, נודע לעבירות הג'יפים ערך מוסף במיוחד. הרי האטלס לא משופעים בכבישים סלולים

ובסהרה אין כבישים כלל. יתרון נוסף לג'יפים הוא האוטונומיה שהוא מעניק לזוג או למשפחה המצטרפים לטיול מאורגן. נוסעים בשיירה של כ 5 ג'יפים, בעקבות הג'יפ של המדריך המכיר היטב את הדרכים. במערכת הקשר, בה מצוייד כל ג'יפ מעביר המדריך את ההסברים על הנוף. מדי פעם עוצרים כולם בנקודת תצפית יפה, או לגדת פלג הרים זך, המדריך מעמיד פינג'אן לקפה, וכאן, כשכולם נאספים סביבו, מעביר המדריך את הסברי העומק.

טיולי ג'יפים במרוקו מעניקים את אותה הרגשה בתולים קסומה, כאילו הנוסעים בדרך הם הראשונים שעושים את אותה הדרך. הנופים עדיין השתמרו מאות שנים, התרבויות הקסומות מחכות להיחשף, ובכלל – מדובר ביעד מרהיב ביופיו שעדיין לא הפך לקלישאה. עדיין יש בו ניחוח רענן ומסקרן. כל מה שחובבי טיולי ג'יפים חיים בשבילו.

טיולי ג'יפים במרוקו – כך עושים את זה נכון

כל חובב טיולי ג'יפים יעיד – יש דברים שפשוט מפספסים אם בוחרים ללכת על טיול קלאסי, באוטובוס או ברכב הנוסע על הכביש הראשי. המפגש הישיר, הבלתי אמצעי והקסום עם הטבע. התרבויות הכפריות הסמויות מן העין, עדיין מקושרות רק בדרכי עפר עקלקלות ויפות. תושביהם שמחים למפגש הנדיר עם התיירים הזרים, הזוכים להכיר את מנהגי הכנסת האורחים הנעימה.

טיולי ג'יפים במרוקו הם התמהיל המושלם בין פסיליטיז ובטיחות, לבין הרפתקה ואקסטרים. מצד אחד, הסכם השלם הטרי עם מרוקו אומר שהיעד הפך לנגיש ונוח מאי פעם, כולל יחסים דיפלומטיים מלאים עם הממלכה. מרוקו כבר נהנית מכבישים באיכות גבוהה, מלונות, אתרים מטופחים ומטופלים ברמת תיירות גבוהה שקולעת לטעמו של התייר המערבי הממוצע. באותה נשימה, אם מתרחקים מן הכבישים ומן הערים הגדולות מרוקו עדיין מציעה חוויה אותנטית, כזו שהזמן פשוט לא ניכר בה. כפרים שנראים כמו קפיצה אל העבר, מוקפים בנופים שגם אלף מילים לא יוכלו לתאר.

בקיצור, טיולי ג'יפים במרוקו הם השילוב האולטימטיבי ליהנות מהרפתקה שמעלה את הדופק, ועם זאת להרגיש הכי בטוחים שאפשר. אתם עדיין יכולים לקפוץ ולבקר את הערים הגדולות, אבל הטיול הוא על טהרת האחר, המיוחד והמקורי. כפרים מרתקים בסהרה או בחבל האטלס, מרבדים של חול ותצורות גיאולוגיות מרתקות, טבע, צומח, מפלים ועוד.

טיולי ג'יפים במרוקו – כי יש דברים שעושים רק ב"איילה גיאוגרפית"

טיולי ג'יפים במרוקו, כמו בכל יעד אחר, יש לבנות נכון, בקפידה, ובצורה הגיונית, ג'יפים נוחים ואמינים, ותוכנית טיול המאפשרת הנאה מקסימלית מהטבע ומהחוויה. כל זאת עם הבטחת רמת ביטחון ללא רבב. התוצאה המתבקשת היא מן הסתם שקט נפשי והתמסרות טוטאלית לכאן ועכשיו. מי לא ירצה טיול שכזה?

ומה באשר לשאלה החשובה ביותר – המסלול? זה בדיוק מה שמייחד את טיולי "איילה גיאוגרפית". המדריכים שלנו, מטיילים מזה שנים רבות במרוקו והתמחו בבניית מסלולי ג'יפים במרוקו. מדי פעם המסלול משתפר בהתאם לגילויים החדשים; עוד פינה קסומה שלא מוכרת לתיירים, או כפר אותנטי המארח אותנו במיטב מסורת הכנסת האורחים המקומית.

"איילה גיאוגרפית" פיתחה קונספט מיוחד המשלב שבוע בג'יפים בהרים ובסהרה, ועוד שבוע באוטובוס בו אנו מבקרים בערים האימפריאליות ובאתרים המפורסמים אשר במסלולי התיירים הרגילים, עם לינה במלונות ברמה גבוה, כאלה שאין למצוא במסלול הג'יפים, מטבע הדברים. זהו שילוב מנצח המאגד את כל היתרונות בטיול אחד בן 12 ימים.

 

צור קשר
למידע נוסף אודות טיולי איילה גיאוגרפית אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
חפש טיול