טיולים מאורגנים לסין

טיולים לסין

סוגי הטיולים המאורגנים לסין

טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי קרנבלים ופסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
כל סוגי הטיולים

טיולי עומק גיאוגרפיים בסין

 1. 11
  ימים

  זה טיול מיוחד וחד פעמי אל סין החורפית שחוגגת את החורף ואת תחילת השנה החדשה בשני קרנבלים: פסטיבל הפיסול הבינלאומי בשלג ובקרח בחרבין, הנערך כל שנה סביב חג ראש השנה הסיני, ומפליא ביצירותיו בקרח השונות זו מזו והאחרות מאשר הפסלים מהשנה הקודמת, ופסטיבל הכנסת ילדי הדונג אל השנה החדשה – כשהן מוגנים מהרוחות, השדים ושאר המרעין בישין. שתי חוויות מיוחדות, שני פנים שונות של סין והסיניות.

  מידע מורחב על הטיול
  מועדי יציאה
 2. 14
  ימים

  טיול מאורגן לסין זה הוא טיול מושלם עבור אלו שמגיעים למדינה המדהימה הזו בפעם הראשונה, זהו הטיול שמאפשר לכם להכיר את סין מקרוב והוא כולל את כל המקומות והאטרקציות הגדולות בסין: בייג'ינג ואתריה, העיר ההיסטורית המרתקת של שיאן ואתר חיילי הטרקוטה, גבעות הקארסט המרהיבות של אזור גווילין, שמורת הטבע ג'אנג ג'יה ג'יה, גשר הזכוכית והר הואה שאן, והדובדבן שבקצפת - הכרך הענק של שנגחאי.

  מידע מורחב על הטיול
  מועדי יציאה
 3. 20
  ימים

  הטיול המושלם לסין: שילוב של כל האתרים הקלאסיים בסין, עם פנינות הטבע היפות ביותר! העיר בייג'ינג ואתריה המרתקים: העיר האסורה, החומה הסינית הגדולה; העיר שיאן ואתר חיילי הטרקוטה המיוחד והידוע ביותר בעולם; גבעות הקארסט של גווילין ויאנג שואו; הכרך הגדול ביותר בכדור הארץ כיום - העיר שנגחאי; לצד שמורת הטבע "הר אלף הצבים" ו"הר חואשן" הקדוש ; מחוז יונאן שהוא מחוז המיעוטים של סין עם העיר הציורית ליג'יאנג וארץ השנגרילה. מרתק, מגוון, יפה ומעל לכל מהנה ומרתק!!

  מידע מורחב על הטיול
  מועדי יציאה
 4. 18
  ימים

  בטיול אתנוגרפי זה נגיע לביקור בכפרים ושבטים, אשר לא ראו כמעט מעולם זרים. נבקר בכפרים, בשווקים ובבתים ונלמד את אורחות חייהם ואמונותיהם הייחודיות. הטיול עובר בין מספר קבוצות אתניות שונות, מתחיל בנופים טרופיים של לאוס ומסתיים בנופי ההרים המושלגים של יונאן.

  מידע מורחב על הטיול
  מועדי יציאה
 5. 18
  ימים

  טיול זה אתנוגרפי באופיו, מלווה באמנויות סיניות ובמקומות שנחשבים כמקור ההשראה. נגיע בו לריכוז של קבוצות אתניות, בעיקר באזורים כפריים בדרומה של סין – אזור גווי ג'ואו ואזור גואנג שי, היושבים לאורכם של הגבולות עם ארצות דרום מזרח אסיה ועל הרמה הטיבטית ושוליה. נבקר בכפרים, בשווקים ובבתים ונלמד את אורחות חייהם ואמונותיהם הייחודיות של כל אותן קבוצות אתניות קטנות.

  מידע מורחב על הטיול
  מועדי יציאה
 6. 23
  ימים

  מסע בעקבות הנתיבים העתיקים של דרכי המשי החוצות את יבשת אסיה. בואו למסע מרתק בין נופי טבע עוצרי נשימה, מפגש תרבויות בשילוב היסטוריה עתיקה של עמי נוודים, נאות מדבר וערים היסטוריות שזה עתה נפתחות מחדש אל העולם. מעבר לדגש התרבותי וההיסטורי, בטיול זה ניתן דגש רב על אתרי טבע ונוף בשילוב הליכות רגליות קלות.

  מידע מורחב על הטיול
  מועדי יציאה

טיולי קרנבלים ופסטיבלים בסין

 1. 11
  ימים

  זה טיול מיוחד וחד פעמי אל סין החורפית שחוגגת את החורף ואת תחילת השנה החדשה בשני קרנבלים: פסטיבל הפיסול הבינלאומי בשלג ובקרח בחרבין, הנערך כל שנה סביב חג ראש השנה הסיני, ומפליא ביצירותיו בקרח השונות זו מזו והאחרות מאשר הפסלים מהשנה הקודמת, ופסטיבל הכנסת ילדי הדונג אל השנה החדשה – כשהן מוגנים מהרוחות, השדים ושאר המרעין בישין. שתי חוויות מיוחדות, שני פנים שונות של סין והסיניות.

  מידע מורחב על הטיול
  מועדי יציאה

טיולים לנוסע העצמאי בסין

 1. פתוח
  ימים

  טיול לנוסע העצמאי לסין הוא טיול "בוטיק" בהתאמה אישית, שנועד לאפשר לכם להגשים את החלום הפרטי שלכם ולבחור את הדגשים המעניינים אתכם, אופן הטיול המועדף עליכם, קצב הטיול ורמת שירותי הקרקע.

  מידע מורחב על הטיול
  מועדי יציאה

טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד בסין

 1. 15
  ימים

  **טיול זה נמכר כרגע לקבוצות סגורות לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ** זהו טיול מושלם עבור אלו שמגיעים למדינה המדהימה הזו בפעם הראשונה, זהו הטיול שמאפשר לכם להכיר את סין מקרוב והוא כולל את כל המקומות והאטרקציות בסין. הטיול מתחיל בבייג'ינג ואתריה, ממשיך אל עיר הבירה ההיסטורית של סין שיאן, בדגש על האתר הארכיאולוגי המפורסם ביותר בעולם - אתר חיילי הטרקוטה, ופנינת הטבע של הטיול המאורגן לסין הן ההר הצהוב. נקנח בביקור בעיר המרתקת והיפה האנג ג'ואו, עיר התעלות שזכתה לכינוי "ונציה של המזרח", עיירת המים ז'ו ג'ואנג, ובעיר העתיד שנגחאי, שמגדליה הגבוהים מעטרים מגרדים את השמים.

  מידע מורחב על הטיול
  מועדי יציאה
 2. 12
  ימים

  **טיול זה נמכר כרגע לקבוצות סגורות לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ** טיול מאורגן לסין הינו טיול מושלם עבור אלו שמגיעים למדינה המדהימה הזו בפעם הראשונה, זהו הטיול שמאפשר לכם להכיר את סין מקרוב והוא כולל את כל המקומות והאטרקציות בסין: טיול לבייג'ינג ואתריה, העיר ההיסטורית המרתקת של שיאן ואתר חיילי הטרקוטה, גבעות הקארסט המרהיבות של אזור גווילין והדובדבן שבקצפת הכרך הענק של שנגחאי.

  מידע מורחב על הטיול
  מועדי יציאה

טיולים מאורגנים לסין  עם מרכזים אורבניים עצומים, טבע מגוון ומסורות עתיקות – סין היא פלא-עולם בפני עצמו. טיולים מאורגנים לסין ייקחו אתכם אל אחת המדינות המופלאות, המגוונות והייחודיות בעולם. המילה "מסע" מעולם לא הייתה הולמת יותר   

קשה לחשוב על מדינה וורסטילית ומורכבת יותר מאשר סין. שילוב בין אומנויות עתיקות לשיא הקדמה הופכים אותה לאחד היעדים המרתקים בעולם. לצד טבע מהפנט ושמורות טבע מרהיבות – סין היא מעצמה אורבנית מהמובילות על פני הגלובוס. יחד עם זאת, היא שומרת על צביון, תרבות ומסתורין שמבחינים אותה מכל מקום אחר.   

טיולים מאורגנים מנסים לפוגג חלק מן המסתורין הזה. הם מאפשרים ביקור במטרופולינים הגדולים שלה (בייג'ין, שנגחאי, צ'נגדו), מעניקים הצצה אל שמורות טבע אקזוטיות (ג'אנג ג'יה ג'יה, הר חואה שאן, חואן לונג) וחוגגים אתכם יחד את החגים החשובים (ראש השנה הסיני). לצד זאת, תוכלו לבקר בכל אתרי ה"חובה": חומת סין, אתר חיילי הטרקוטה, דרך המשי ועוד ועוד. מומחי הטיולים של "איילה גיאוגרפית" ייקחו אתכם למסע באחת המדינות המעניינות והשוקקות באסיה, כזה שישאיר אתכם פעורי-פה.   

סין ידועה בעולם בזכות כמה תכונות עיקריות: היא מפורסמת בשדות התה היפהפיים שלה, באדריכלות האיקונית והאקזוטית, במסורת הססגונית ובאתרי-הטבע הנדירים. לצד זאת, הדימוי של סין בעיניי המערב כולל גם את הצפיפות הגדולה בערים, את התיעוש המאסיבי ואת השלטון הנוקשה. ניגודים אלה ועוד רבים הם חלק מהאניגמה הגדולה שנקראת "סין". טיול מאורגן לסין יאפשר לכם לפצח חלק מן החידתיות הזו ולהציץ אל אחת התרבויות המסקרנות שבנמצא.    

מתחילים או מתקדמים? טיולים מאורגנים לסין שלא הכרתם 

סין היא, כאמור, מהמדינות הגדולות והצפופות בעולם. היא מתפרסת על פני שטח של 10 מיליון קמ"ר בקירוב, ובנויה מחוזות-מחוזות הנבחנים זה מזה בתרבותם, בהונם ובמנהגיהם. טיול עצמאי לסין יתקשה להקיף את כל העושר הפוליטי, הכלכלי והתרבותי שהיא מכילה, ועל כן מרבית התיירים בוחרים בטיול מאורגן לסין. טיול מאורגן לסין מאפשר ביקור בכל אתרי החובה: הקלאסיים וה"סודיים" כאחד, מבלי לבזבז זמן על לוגיסטיקה והתמצאות, ונותן ערך מוסף משמעותי ביותר בזכות ידיעותיו המרובות של המדריך. 

בסין, כך מגלה התייר במהירות, אין סוף להפתעות. מקומות מסוימים מתבררים כמסבירי פנים לתייר, בעוד שאחרים פחות. ברבים מן המחוזות אנגלית היא שפה זרה ולא-מדוברת, ועל כן התקשורת וההתמצאות בהם אינן פשוטות. מומלץ, אפוא, להגיע עם הכנה מוקדמת ולהיעזר במומחים של "איילה" לשם תיווך.   

עבור תיירים שמבקרים בסין לראשונה, למשל, מומלץ טיול מאורגן לסין הקלאסית ובו ביקור בכל האתרים המפורסמים: בייג'ינג, שיאן, שמורת צ'נג צ'ה, גשר הזכוכית, שנגחאי, החומה הסינית ועוד. עבור מי שעבורו זהו ביקורו השני או יותר, מומלץ לבחור בטיול מעמיק וספציפי יותר, שמתמקד באחד הרבדים הרבים של סין. כך לדוגמה, תוכלו לבחור טיול המתמקד במיעוטים אתניים ויישובים נידחים או בטיול היסטורי בדרך המשי ובסין העתיקה. בין אם מדובר בטיול משפחתי, טיול זוגות, קבוצות או תרמילאים – טיול מאורגנן לסין מומלץ לעשות עם המומחים של "איילה". אלה יבטיחו שקט נפשי, חיסכון בזמן יקר, יעילות, ובעיקר – מיצוי של כל יום ויום מהמסע של חייכם. 

טיול מאורגן לסין בהתאמה אישית:

טיולי בוטיק לנוסע העצמאי איילה גיאוגרפית מציעה למטיילים גם מסלול טיול לנוסע העצמאי. מדובר בטיול "בוטיק" בהתאמה אישית שנועד לאפשר לכם להגשים את החלום הפרטי שלכם. בטיולים מאורגנים לסין בהתאמה אישית המטייל בוחר את השותפים למסע, קצב הטיול, המועד, רמת שירותי הקרקע והדגשים שמעניינים אותו. המומחים של איילה ישקיעו את הידע המקצועי וניסיונם הרב בתכנון מסלול המתאים להעדפותיכם ולתקציב העומד לרשותכם.    

סין לשומרי מסורת  

גם שומרי מסורת יכולים ליהנות מטיול מאורגנן לסין. טיול שכזה כולל ביקור בכל האתרים המדוברים, מבלי לוותר על המסורת. זמנים לתפילות, מזון כשר, קבלת שבת ושמירת שבת ישתלבו במסע שלכם באופן הרמוני. מומחי התיירות של "איילה" יידאגו לכך שתחוו טיול ממצה ומקיף, שכולל גם קיום מצוות. לשאלות נוספות תוכלו ליצור קשר עם הנציגים שלנו. 

 

 

צור קשר
למידע נוסף אודות טיולי איילה גיאוגרפית אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
חפש טיול