טיולים מאורגנים לרוסיה

טיולים לרוסיה

סוגי הטיולים המאורגנים לרוסיה

טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
כל סוגי הטיולים

טיולי עומק גיאוגרפיים ברוסיה

 1. 10
  ימים

  טיול לרוסיה הוא מסע לעולם אחר. האימפריה הרוסית המשתרעת על 2 יבשות, משלבת בדרך מרתקת 120 קבוצות אתניות ומגוון אדיר של נופים, ומציגה אתגר לתרבות המערב. בטיולנו נתרכז בלב התרבותי של אמא רוסיה. כל הדרכים מובילות אל הכיכר האדומה וסודותיה המסתוריים במוסקבה.

  מידע מורחב על הטיול
  מועדי יציאה

טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד ברוסיה

 1. 10
  ימים

  הטיול מתמקד בחלק המערבי של אוקראינה בדגש נופים, אוכל, תרבות, טבע והיסטוריה יהודית אין עוד מסלול דומה בשוק כלל! טיסות אייר אוקראינה לקייב וחזרה מאודסה הערים המרכזיות בטיול: קייב לבוב צ'רנוביץ ויניצה ואודסה

  מידע מורחב על הטיול
  מועדי יציאה
 2. 10
  ימים

  טיול לרוסיה הוא מסע לעולם אחר, רובו נסתר מעינינו. האימפריה הרוסית המשתרעת על 2 יבשות, משלבת בדרך מרתקת 120 קבוצות אתניות ומגוון אדיר של נופים, ומציגה אתגר לתרבות המערב. קזאן, בירתם האגדתית של הטטארים היא דוגמא נהדרת לתרבות מסתורית וקסומה החבוקה בין זרועותיה של אמא רוסיה. כאן, על גדות "ברך הוולגה " שיגשגה העיר המסתורית קזאן, בירת חאנת קזאן, במרחב שהיה בעבר ליבה של נסיכות אורדת הזהב. כיום קזאן בירתם של כל בני הטטארים, כאן ובתפוצותיהם בעולם, הופכת לאבן שואבת לתיירים מכל העולם.

  מידע מורחב על הטיול
  מועדי יציאה
 3. 10
  ימים

  טיול לרוסיה הוא מסע לעולם אחר, רובו נסתר מעינינו. האימפריה הרוסית המשתרעת על 2 יבשות, משלבת בדרך מרתקת 120 קבוצות אתניות ומגוון אדיר של נופים, ומציגה אתגר לתרבות המערב. סוצ'י, שלחופי הים השחור ומארחת אוליפיאדת החורף ב-2014, מציגה בסביבתה נופים רב גוניים מהרים מושלגים וחופי נופש חמימים. גם מכאן מובילות כל הדרכים אל הכיכר האדומה וסודותיה המסתוריים במוסקבה. הפאר המסתורי של הקרמלין אולמות הבלט, ארמונות פאר והכיכרות התוססות. בסנט פטרסבורג, הבירה החדשה שבצפון סנט פטרסבורג היהלום שבכתר הרוסי חבוקה בזרועות נהר הנייבה,

  מידע מורחב על הטיול
  מועדי יציאה

האימפריה הרוסית משתרעת על 2 יבשות ומכילה בתוכה מגוון רחב של תרבויות, קבוצות אתניות, שפות ונופים מהרים מושלגים ועד מדבריות רחבות ידיים. כדי להבין כיצד הכל החל צריך לחזור לימי גדולתה של האימפריה – כשהייתה רוסיה הצארית או רוסיה הקיסרית עוד בתחילת המאה ה-18, אז התרחבו שטחיה מהאוקיינוס השקט במזרח ועד הים הבלטי במערב ובשיאה התפרס כוחה על שישית משטחו הגאוגרפי של כדור הארץ. עם עוצמה כזאת בעברה, וכמוקד כח כלכלי ופוליטי חשוב עד היום בעולם, רוסיה הינה מוקד עלייה לרגל לתיירים רבים מדי שנה ובמסגרת טיולים מאורגנים לרוסיה תוכלו לחוות את כל המסתוריות המושכת שלה.

טיול מאורגן לרוסיה - לא רק לכיכר האדומה

עיר הבירה של רוסיה היא אולי המוכרת והמתויירת מכולן, טיולים מאורגנים לרוסיה לרוב סובבים סביבה, היא עמוסת תרבות מפוארת משכבר הימים, קתדרלות גדולות, מנזרים, מוזיאונים ולצידם גם חיי לילה זוהרים עם בתי קזינו, ברים ומסעדות פאר וכולם בסוף מתנקזים לכיכר האדומה ולקרמלין המפורסמים כל כך. האימפריה האדירה טומנת בחובה המון קסם, עוצמה ומסתורין וההמלצה היא להרחיב אופקים ולצאת מגבולות מוסקבה. טיול מאורגן לרוסיה נכון שיכלול גם את הפנינה ״האמיתית״ – סנט פטרסבורג, עיר קוסמופוליטית אשר נחשבת לאחת מהיפות ביותר באירופה, בה ניתן לראות מונומנטים חשובים כמו אנדרטת הגיבורים של לנינגרד, שער הניצחון, פסלו המפורסם של הצאר ניקולאי הראשון רכוב על סוסו, ארמון יוסופוב ההיסטורי, מלון אסטוריה – נקודות ציון חשובות שבכל אחד מהם ההיסטוריה השתנתה בלא היכר והרשימה עוד ארוכה.אי אפשר לערוך טיול מאורגן לרוסיה ולדלג על מוזיאון ההרמיטאז׳ אשר שוכן לאורך נהר הפוטנקה ומכיל חמישה מבנים רווי אוצרות אומנות ותרבות משלטון הצאר, המרכזי שבהם הוא ארמון החורף של הצאר, בו ניתן לערוך סיור ולהתרשם ממעמדה של האימפריה שנפלה, כוחה, לחוות מחדש את אורח חייהם של הצארים, את עושרם ובעצם את כל ההיסטוריה של רוסיה הצארית שטמועה בקירות הארמון.

סוצ׳י – היעד העולה בקרב טיולים מאורגנים לרוסיה

העיר הנושאת את השם ״פנינת הים השחור״ היא היעד הכי חם בשנים האחרונות ומככבת במצעדי טיולים מאורגנים לרוסיה. סוצ׳י, אשר שוכנת לחופי הים השחור, ומכאן כינויה, נחשבת לבירת הקיץ של רוסיה. היא מציעה למטיילים מגוון נופים רחב – החל מהרים גבוהים ופסגות מושלגות לחופשות סקי מושלמות ומנגד ריביירה ורצועת חוף רחבה עם אקלים סובטרופי וחמים לצד מבנים מרשימים בסגנון בנייה ניאו-קלאסי שמזכיר את הארמונות במוסקבה. אם אתם חובבי מכוניות, בסוצ׳י קיים מוזיאון מכוניות ספורט ענק של מכוניות פורמולה 1 מרשימות ומצוחצחות היטב ואם הגעתם בתקופה הנכונה אולי תוכלו לצפות גם בתחרות גרנד פרי של פורמולה 1. בזכות מזג האוויר המיוחד של סוצ׳י, תוכלו למצוא גן בוטני מיוחד של בננות והדרים שנחשב לאחד היפים ביותר ברוסיה.את כל זה ועוד הרבה נופים, אטרקציות והמון היסטוריה תוכלו למצוא בטיול מאורגן לרוסיה.

צור קשר
למידע נוסף אודות טיולי איילה גיאוגרפית אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
חפש טיול