טיולים מאורגנים לפורטוגל

טיולים לפורטוגל

סוגי הטיולים המאורגנים לפורטוגל

טיולי עומק גיאוגרפיים
טרקים
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
כל סוגי הטיולים

טיולי עומק גיאוגרפיים בפורטוגל

 1. 12
  ימים

  בטיול ייחודי זה נעמיק אל ליבה הפועם של פורטוגל. בעיירות ההרריות הקטנות נחוש את הנשמה הפורטוגלית השואבת מההסטוריה המפוארת בתוך חיי היום יום, האמונות והאומנות. נשמע את המוסיקה הייחודית ונשמע על גבורי התרבות, המשוררים והלוחמים. בערי החוף התוססות נכיר את פורטוגל המודרנית, השומרת על אופייה הייחודי. נתוודע אל התרבות היהודית שפרחה בפורטוגל ושרידי האנוסים שנחשפו אל העולם לא מכבר.

  מידע מורחב על הטיול
  מועדי יציאה
 2. 7
  ימים

  פנינו אל אי גן העדן הירוק והנעים תמיד. תושבים מסבירי פנים ומזג אוויר נח מפנקים את המטיילים במשך כל השנה. שבוע ייחודי מצפה למצטרפים לטיול חד-פעמי זה, מלא הרפתקאות עם נופים עוצרי נשימה, בים וביבשה, חגיגות ומצעדי קרנבל ססגוניים וסוחפים.

  מידע מורחב על הטיול
  מועדי יציאה
 3. 15
  ימים

  הפעם מחכה לנו טיול באמת טיול מיוחד במינו. בטיולנו נכיר ונחווה, בנוסף לפניה הידועות והאהובות של פורטוגל, גם את פינות החמד, העיירות האותנטיות השמורות המקסימות, שמחוץ למסלול המטיילים החבוט; נכיר את מכמני עמק הדואורו הנהדר, נבקר בגנים הנהדרים של בומבראל, נבקר בחוות יינות בה אף נטעם את יין הפורט הייוחדי. וכמובן מדירה. אי גן עדן הקסום, העשיר בנופים קסומים ומפתיעים. נכיר ונהנה גם מהמאכלים המיוחדים של פורטוגל ובהם האספדה המפורסם

  מידע מורחב על הטיול
  מועדי יציאה
 4. 11
  ימים

  זהו טיול מאורגן לפורטוגל - ארץ לא גדולה ומרתקת, מרכזה של אימפריה אדירה, ערים עתיקות יפהפיות, כפרים ציוריים, הרים ויערות, אדריכלות מקורית, ונשמת שירת הפאדו. למעוניינים תהיה אפשרות לקנח בשלושה ימים בנופים הקסומים של האי מדירה. חוויה מיוחדת ומעמיקה אל הסיפור היהודי וההיסטורי המקיפה ביותר במדינה מרתקת זו.

  מידע מורחב על הטיול
  מועדי יציאה
 5. 8
  ימים

  פנים רבות לה לפורטוגל היפה. פנים רבות לפורטוגל היפה. בטיול זה אנחנו מציעים לכם, בנוסף לאתרים הקלסים של פורטוגל, לרדת המנתיב ההומה של התיירים ולתאת למסלול בעל אופי מעט שונה. בנוסף לאתריה המפורסמים של פורטוגל, נכנס גם יותר פנימה, לנקודות קטנות ומתוקות של ההיסטוריה בת אלפי השנים. נבקר בעיירות הקטנות, וניפגש עם חיי היום יום, בעלי המלאכה והאומנויות היום-יומיות של העם הפורטוגלי.

  מידע מורחב על הטיול
  מועדי יציאה

טרקים בפורטוגל

 1. 7
  ימים

  האי מדירה שייך לפורטוגל והוא שוכן באוקינוס האטלנטי מול חופי אפריקה. "האי הקסום" זכה בכינויו המסקרן בזכות הגיוון הנפלא של צבעים ונופים. טבע עשיר ורוגע מפנק המשרים אווירת גן עדן. במסענו נטייל בשבילים היפים בין ככפרים פסטורלים הנאחזים בבקעות חבויות המוקפות בהרים מבותרים עטויים בירוק עז. נלך לרגלי מצוקים הנופלים בתלילות למפרצים כחולים, ונתארח בעיירות ציוריות בהן נפגוש את בני האי הפסטורלי מאיר הפנים.

  מידע מורחב על הטיול
  מועדי יציאה

טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד בפורטוגל

 1. 8
  ימים

  האי מדירה שייך לפורטוגל והוא שוכן באוקינוס האטלנטי מול חופי אפריקה. "האי הקסום" זכה בכינויו המסקרן בזכות הגיוון הנפלא של צבעים ונופים. טבע עשיר ורוגע מפנק המשרים אווירת גן עדן. כפרים פסטורלים נאחזים בבקעות חבויות המוקפות בהרים מבותרים עטויים בירוק עז. מצוקים הנופלים בתלילות למפרצים כחולים, החובקים עיירות ציוריות בהן נפגוש את בני האי הפסטורלי מאיר הפנים. בטיולנו נשלב הליכות של 2-4 שעות בנופים המשכרים ובגנים הנפלאים.

  מידע מורחב על הטיול
  מועדי יציאה
 2. 10
  ימים

  ארץ לא גדולה ומרתקת מסתתרת לה בירכתי אירופה ופורטוגל שמה. בעבר – אלופת התגליות, בעלת אימפריה רחבת ידיים והיסטוריה רבת מאבקים פנימיים וחיצוניים. וכיום – ארץ של ערים עתיקות יפהפיות, כפרים ציוריים, הרים ויערות, אדריכלות מקורית, שירת פאדו. ומאמץ כלכלי מואץ להדביק את אירופה. במשך 11 ימים נתור את הארץ לאורכה ולרוחבה בשלל אתריה המרתקים.

  מידע מורחב על הטיול
  מועדי יציאה

טיול מאורגן לפורטוגל – קצת רקע

לפורטוגל יש מוניטין של מדינה בעלת חינניות ייחודיות וזאת לא בכדי. היא שוכנת באירופה אך היא איננה מדינה אירופאית קלאסית טיפוסית. חופי הים שלה מפורסמים בכל העולם, העם הפורטוגזי הוא חמים, סבלני ומאיר פנים. ליסבון עיר הבירה מציעה רובעים עתיקים, לצד מסעדות, בתי קפה וחנויות מודרניות. פורטוגל מציעה הצצה אל מדינה כאילו הלקוחה מהאגדות – ארמונות בתי מלוכה, מבצרים, עיירות ציוריות, יערות, מנזרים ועוד. כמובן שאי אפשר לדבר על טיולים מאורגנים לפורטוגל מבלי להזכיר את האי מדירה הנודע – אי טרופי עם חופים יפיפיים, מטעמים מקומיים ובקיצור גן עדן עלי אדמות. פורטוגל הייתה אימפריה במאה ה-16 וליסבון הוכתרה כשער של אירופה אל המזרח הרחוק וכשביל מרכזי המוביל סחורות. עד היום מונומנטים ותזכורות לתקופת פריחה מלווים באופן בלתי נפרד את הטיולים המאורגנים לפורטוגל.

 

טיול מאורגן לפורטוגל – הטיולים של איילה גיאוגרפית

טיולים מאורגנים לפורטוגל מבית איילה גיאוגרפית נבנים במסלולים חוויתיים המאפשרים היכרות עם כל הטוב שבפורטוגל. בין המקומות שמבקרים בהם ניתן למצוא את ליסבון הבירה, נהר טז'ו, סיורים בעיר העתיקה של אבורה (בירת חבל אלטנז'ו), ביקור בקפלת העצמות המפורסמת, נבקר בכפרים ציוריים, נעלה אל מבצרים וכמובן שנבקר ברובע היהודי ונחשף לסיפורם של יהודי פורטוגל וסיפור האנוסים. הטיול לפורטוגל גם כולל ביקור בעמק הדוארדו, בנמלים עתיקים וביניהם הנמל שבו נבנתה אחת מספינותיו של קולומבוס, נלמד על תעשיית יין בפורט, נבקר בעיירות דייג ועוד. קצרה היריעה מלהכיל ויש עוד הרבה אטרקציות ופעילויות במהלך הטיול.

 

צור קשר
למידע נוסף אודות טיולי איילה גיאוגרפית אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
חפש טיול