טיולים מאורגנים לאיסלנד

טיולים לאיסלנד

סוגי הטיולים המאורגנים לאיסלנד

טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי ג'יפים
כל סוגי הטיולים

טיולי עומק גיאוגרפיים באיסלנד

  1. 12
    ימים

    מסלול טיול קצר וקולע אל ארץ בראשית, אל הנופים המרהיבים שיש רק לאיסלנד להציע. אוטובוס ההיילנד המיוחד שבו אנו בוחרים לנוע ברחבי האי ולהכנס אל הפינות החבויות המיוחדות ברחבי המדינה מאפשר לנו לגעת ממש בפלאי הטבע הייחודיים שיש רק לאיסלנד להציע. בואו והצטרפו אל טיול קצר וקולע המשלב את שלל האטרקציות המרתקות ביותר באי הצפוני עם המדריכים הטובים בישראל.

    מידע מורחב על הטיול
    מועדי יציאה

טיול מאורגן לאיסלנד יפגיש אתכם גם עם מדבריות. כן מדבריות, רבים אינם יודעים זאת אך בטיול מאורגן לאיסלנד מגיעים בין היתר אל חלקו הצפון-מזרחי של אזור היילנד המצוי במרכז איסלנד, כאשר אזור זה הוא למעשה מדבר צחיח. באיסלנד תופעות טבע הנתפסות כמנוגדות משגשות זו לצד זו בהרמוניה אדירה – קרחונים, הרי געש, מדבריות, גייזרים, מפלי מים, צוקים ועוד. 
מעבר לכך, בטיול לאיסלנד זוכים ליהנות ממגוון גדול של פעילויות וביניהן מסלולי הליכה ומסלולי ג'יפים, אופנועי שלג, רכיבה על סוסים, שייט ועוד. 
הטיולים לאיסלנד שאנו מציעים אורכים 11-14 ימים והמסלולים מאופיינים כטיולי ג'יפים משולב עם משפחות או כטיולי אוטובוס בדגש טבע. בטיול הג'יפים המשולב שלנו בנינו תכנית מסלול מקיפה באי הכוללת מספר ימי נהיגת ג'יפים 4X4 באתרי הטבע  של האי + סיורי אוטובוס וכן רכיבה על אופנועי שלג. בטיולים שלנו לאיסלנד אנו משלבים גם מסלולי הליכות רגליות קלות המפגישים אותנו הכי קרוב שאפשר עם האי הקסום. בטיולים אלו נטבול בלגונה הכחולה החמה, אחת מסמליה המפורסמים של איסלנד, נצא לשייט צפייה בלוויתנים, נסייר בשמורות טבע, נבקר במדבריות טוף הפראיות, נתפעל מקרחוני ענק ומפלים אדירים, נבקר בכפרים איסלנדים, ניסע אל קבוצת הרי הגעש לאקי-גיגאר, נרחץ במעיינות חמים בשדה גייזרים ועוד.

צור קשר
למידע נוסף אודות טיולי איילה גיאוגרפית אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
חפש טיול