טיולים מאורגנים למונגוליה

טיולים למונגוליה

סוגי הטיולים המאורגנים למונגוליה

טיולי עומק גיאוגרפיים
כל סוגי הטיולים

טיולי עומק גיאוגרפיים במונגוליה

  1. 18
    ימים

    הטיול למונגוליה מתחיל במדבר גובי, עולה לרכסים שבשולי ההימלאיה ויורד אל הערבות הנפרשות מאופק לאופק, בהם רועים הנוודים מסביריה פנים, אותם נכיר מקרוב. נטייל בהרים הירוקים. נרכב על סוסי הטאחי עם בני שבט איילי הצפון ונפליג באגם חובוסגול הקסום. נלון בגר, האוהל העגול המסורתי של הנוודים. וכמובן כחלק מטיול מאורגן למונגוליה נשתתף בפסטיבל נאדאם בו מציגים לראווה צעירי הנוודים את הכישורים המדהימים שלהם.

    מידע מורחב על הטיול
    מועדי יציאה

ארץ הנוודים המרתקת היא אחד המקומות האחרונים בכדור הארץ שעדיין מקיימים אורח חיים נוודים בתנאי שטח לא פשוטים. טיול מאורגן למונגוליה הוא מסע אל האגמים הצלולים, הערבות הצחיחות רחבות הידיים, היכרות ישירה עם תרבות הנוודים שנדמה לרבים שאינה קיימת עוד. את מסעותינו למונגוליה אנו מתארכים על פי רוב לפסטיבל הנאדאם, החגיגות הססגוניות ביותר של שבטי הנוודים ממשיכי דרכו של ג'ינג'יס חאן והכובשים הגדולים שהגיעו בעבר עד לפתחה של אירופה. 

 

*ניתן גם לבנות מסלול טיול לנוסע העצמאי. טיול לנוסע העצמאי הינו טיול "בוטיק" בהתאמה אישית שנועד לאפשר לכם להגשים את החלום הפרטי שלכם. אתם תבחרו את האנשים שיטיילו אתכם, את קצב הטיול, המועד, רמת שירותי הקרקע והדגשים שמעניינים אתכם. אנחנו נשקיע את הידע המקצועי שלנו בתכנון מסלול המתאים להעדפותיכם ולתקציב העומד לרשותכם. "החלום שלכם – המקצועיות שלנו".

צור קשר
למידע נוסף אודות טיולי איילה גיאוגרפית אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
חפש טיול