טיולים מאורגנים לאוגנדה

טיולים לאוגנדה

סוגי הטיולים המאורגנים לאוגנדה

טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
כל סוגי הטיולים

טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד באוגנדה

 1. 9
  ימים

  מסע ג'יפים באוגנדה הוא מסע בלתי נשכח אל מדינה אותנטית, מרהיבה ומרתקת דוגמת אוגנדה. מסע בין כפרים ושדות חקלאיים העוברים כמעין סרט בנהיגת הג'יפים העצמית ברחבי המדינה וכל זה בתיבול מרתק של שמורות טבע יפות ואותנטיות, מפלים שוצפים וקוצפים ועולם חי עשיר ומגוון. מסע מושלם למי שחרש כבר את היעדים הקלאסיים בג'יפים ומחפש יעד אחר להכרה דרך השטח.

  מידע מורחב על הטיול
  מועדי יציאה
 2. 10
  ימים

  טיול ספארי באוגנדה, בניגוד לשאר טיולי הספארי במדינות מזרח אפריקה הוא טיול המשלב גם מפגש אנושי בלתי אמצעי עם תושבי המקום וכםמפגש מרתק עם חיות הספארי. מסלול מגוון ומיוחד בו אנו מתוודעים גם אל עולם החי העשיר של הסוואנות האפריקאיות, אבל גם אל חיות הספארי הממוקמות ביערות הגשם דוגמת השימפנזים והפרפרים בשלל צבעים, כל זה לצד מפגש מרתק עם תושביה הלבביים של אוגנדה.

  מידע מורחב על הטיול
  מועדי יציאה

 

טיולים מאורגנים לאוגנדה – קצת רקע

טיול לאוגנדה יפגיש אתכם עם מדינה השוכנת בחלק המזרחי של מרכז אפריקה ובירתה היא העיר קמפלה. בין המקומות המפורסמים ביותר של אוגנדה ניתן למצוא את אגם ויקטוריה, מפלי מורצ'יסון, מפלי סיפי, אגם בוניוני, אגמי הלוע, שמורת הקרנפים ועוד. אוגנדה ידעה לא מעט תהפוכות שלטון כאשר השליט המפורסם ביותר שלה היה אידי אמין שהיה מפקד הצבא האוגנדי ובשנת 1971 ביצע הפיכה. אמין היה שליט אכזרי במיוחד שתחת שלטונו נהרגו כ 300 אלף איש. בשנת 1979 הגיע שלטונו לידי סיום ומאז התחלפו מספר שליטים.

 

טיולים מאורגנים לאוגנדה – הטיולים של איילה גיאוגרפית

טיולים מאורגנים לאוגנדה מבית איילה גיאוגרפית בנויים במסלולים שונים המאפשרים לנו להפיק את המיטב ממדינה קסומה זו. בנינו מסלול של טיול ספארי באוגנדה, טיול בן 10 ימים. טיול זה כולל גם קטעי הליכה וטרקים קצרים. בין הפעילויות ונקודות הציון בטיול זה – אגם בוניוני הקרוי שוויץ של אפריקה- אחד האגמים היפים בתבל, הליכות רגליות עם שימפנזים וקרנפים, ביקור באנטבה בנמל התעופה בו התרחש מבצע אנטבה, מחוז מבררה, שייט בתעלת קזינגה, סיור בשמורת הטבע המרהיבה קווין אליזבת', ביקור באגמי הלוע המופלאים, שמורת הטבע מורצ'ינסון, שמורת הקרנפים ועוד. מסלול טיול נוסף שלנו לאוגנדה הוא טיול ג'יפים באוגנדה בן 10 ימים. בטיול זה נבקר בשמורת אגם מבורו, אגם בוניוני, שמורת הטבע קווין אליזבת', קמפלה ועוד.

 

 

צור קשר
למידע נוסף אודות טיולי איילה גיאוגרפית אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
חפש טיול