הצהרת נגישות

הצהרת נגישות

איילה גיאוגרפית שואפת להבטיח כי שירותיה נגישים לאנשים עם מוגבלות. איילה גיאוגרפית השקיעה כמות משמעותית של משאבים כדי להבטיח שהאתר שלה יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר לאנשים עם מוגבלויות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, בשוויון, נוחות ועצמאות.

 

נגישות באתר איילה גיאוגרפית: איילה גיאוגרפית מעמידה לרשותך את widget הנגישות לאתר UserWay המופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת לאיילה גיאוגרפית לשפר את עמידתה בהנחיות הנגישות לתוכן באינטרנט (WCAG 2.1).

 

הפעלת תפריט הנגישות: ניתן להפעיל את תפריט הנגישות איילה גיאוגרפית על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת הדף. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, אנא המתינו רגע לתפריט הנגישות לטעון במלואו.

 

איילה גיאוגרפית ממשיכה במאמציה לשפר ללא הרף את נגישות האתר והשירותים שלו מתוך אמונה שמדובר בחובתנו המוסרית הקולקטיבית לאפשר שימוש חלק, נגיש ובלתי מפריע גם עבור אלה מאיתנו עם מוגבלות.

 

למרות מאמצינו להנגיש באופן מלא את כל הדפים והתכנים באתר איילה גיאוגרפית, ייתכן שתכנים מסוימים טרם הותאמו במלואם לתקני הנגישות המחמירים ביותר. זה עשוי להיות תוצאה שלא מצאנו או זיהינו את הפיתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

 

אנחנו כאן בשבילך!! אם אתם נתקלים בקשיים עם כל תוכן באתר של איילה גיאוגרפית או שאתם זקוקים לסיוע בכל חלק מהאתר שלנו, אנא פנו אלינו במהלך שעות פעילות רגילות כמפורט להלן ונשמח לסייע.

 

צרו איתנו קשר אם ברצונכם לדווח על נושא נגישות, יש לכם שאלות או תזדקקו לסיוע, אנא צרו קשר עם איילה גיאוגרפית תמיכת לקוחות כדלקמן:

דוא"ל: info@ayalagroup.co.il

אחראית נגישות מטעם איילה גיאוגרפית: נורית בן חורין nuritb@ayalagroup.co.il

 

חפש טיול
צור קשר
למידע נוסף אודות טיולי איילה גיאוגרפית אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם