טיול לאיחוד האמירויות, 5 ימים

בעקבות ההסכמים שנחתמו בחודש ספטמבר 2020, מתאפשר לראשונה לישראלים לחוות את אחת התמורות האנושיות הגדולות בזמננו – איחוד האמירויות. זהו טיול למקום שהתרחש בו הבלתי ייאמן ומתוך חולות המדבר התפתחו ערים עתידניות, ובהן המגדל הגבוה בעולם, מוזיאונים מפורסמים, לצד שווקים סואנים ומסורות. כל זה בשילוב אירוח למופת בבתי מלון חדישים ומאובזרים

 

מדוע לטייל דוקא עם איילה גיאוגרפית  באיחוד האמירויות?

 

בגלל המדריכים!  המתמחים באדריכלות וארכיטקטורה של ערים יחד עם ההיסטוריה המרתקת והקרובה של עמי חצי האי ערב

בגלל הגילוי של יעד התיירות חדש המרתק את הקהל הישראלי

בגלל המסלול המשלב את ערי ה"חלל" העתידניות שקמו מחולות המדבר עם האותנטיקה והמסורות של תושבי המקום

בגלל האטרקציות והפעילויות המשיקות טבע בד בבד עם תרבות ופולקלור

בגלל ההקפדה על מסעדות/ מלונות המגישות אוכל כשר

בגלל המסלול העשיר הכולל את כל האטרקציות הפעילויות והכלכלה במחיר הטיול


5 ימים טיול מאורגן

לאיחוד האמירויות


 

יום 1> תל אביב – דובאי 

צא בטיסה ישירה מעל ירדן וסעודיה וכעבור שלש וחצי שעות ננחת בנמל התעופה הענק של דובאי. נתארגן ונצא לעבר המלון שלנו הנמצא במרחק לא רב מהעיר באזור Bur Dubai, החלק ההיסטורי של העיר. לאחר התארגנות במלון, נצא לסיור רגלי קצר בסביבתו.


• התכנית מותאמת לנחיתה בדובאי בשעות הצהרים.

  

יום 2> דובאי ואוצרותיה

לאחר ארוחת בוקר מפנקת במלון, נצא לכיוון דובאי, עיר החטאים הנוצצת מזהב של המפרץ הפרסי, עיר משופעת באטרקציות שוברות שיאי גינס, מסעדות מעולות צעירה, תוססת, ועדיין נושאת בגו זקוף את המורשת הערבית אמירתית. נתחיל את הביקור במסגד הגדול והמפואר של ג'ומיירה. משם נמשיך בדרכינו כדי להתרשם ממלון בורג' אל ערב – המלון היחיד בעולם במדורג 7 כוכבים, עומד על אי פרטי ובנוי כמפרש של ספינת דאו מסורתית, ולאחד מ 8 פלאי עולם – האי המלאכותי הגדול בעולם שהוא גם יצירת אמנות – אי הדקלים – palm jumeira  קבוצה של איים מלאכותיים שנבנו בצורה של עץ דקל , שם נעלה הרכבת העילית – רכבת המונורייל וניסע לאורך האי לסיור במלון אטלנטיס – המלון הנמצא בקצה האי ונחשב לאחד המפוארים בעולם. אחר הצהרים נגיע לקניון דובאי – הקניון בגדול במזרח התיכון, הכולל בתוכו אקווריום גדול עם מאוד מינים של חיות ימיות ודגים. נהנה מהחוויות הויזואליות והקולינריות שמציע הקניון, ולקראת שקיעה נמשיך למגדל בורג' ח'אליפה-  המגדל הגבוה בעולם המתנשא לגובה 828 מ', ויש בו מלון שעיצב ג'ורג'ו ארמאני. נעלה במעלית המהירה בעולם לתצפית הגבוהה בעולם בקומה ה 125, שם נוכל להנות משקיעה מדברית בים הערבי.

   

יום 3>דובאי וספארי ג'יפים בשרג'ה

בבוקר נצא לביקור בגן הפרחים Miracle Gardens של דובאי, גן פרחים שנמצא ברובע דובילנד. הגן הושק ביום האהבה בשנת 2013 ומשתרע על פני 72,000 מ”ר, מה שהופך אותו לגן הפרחים הגדול בעולם הכולל מעל 50 מיליון פרחים וכ-250 מיליון צמחים (הגן פתוח בעונת החורף בלבד). לאחר נצא לביקור באתר המרשים של "מסגרת דובאי". "המסגרת" היא התוספת החדשה לאדריכלות המופלאה שהעיר מתהדרת ומתפארת בה. מסגרת דובאי מורכבת משני מגדלים אנכיים בגובה 150 מטרים המחוברים על ידי גשר באורך של 100 מטרים והיא ללא ספק גולת הכותרת של קו הרקיע של העיר דובאי.משם נעבור לחלק קצת שונה של הטיול – נסע לרובע העיר העתיקה, איזור הבנוי באדריכלות העומנית המסורתית, שם בסיור רגלי בין הסימטאות הצרים, נספוג מהאותנטיות הערבית ונראה איך חיו שם בעבר. משם נפנה לנמל הCrick תעלת המים שהורחבה מלאכותית אותה נחצה בצורה המסורתית בסירות Abre לעבר השווקים המסורתיים ברובע Bastakiya, בהם שוק התבלינים הצבעוני המלא בארומה ושוק הזהב הגדול ביותר בעולם.. אחר הצהרים נמשיך באוירה האותנטית, אבל עם סטייל. נצא מהעיר לכיוון המדבר האמירתי לספארי הרפתקני בדיונות המיוחדות. זוהי הרפתקת חובה לכל מי שמגיע לאמירויות, ופגישה עם חולת המדבר של ערב מזוויות בלתי שגרתיות. הנסיעה היא בג'יפים ממוזגים (עד 4 נוסעים בג'יפ) שיקחו אותנו לנקודות תצפית עוצרות נשימה בדיונות הגבוהות במדבר האינסופי שם גם נראה את השקיעה. הנסיעה החווייתית תסתיים באירוח בדואי ובארוחת ערב מפנקת ומופעי פולקלור מענגים תחת שמי הכוכבים של המדבר. נחזור ללינה בדובאי.

 

 
יום 4> דובאי – שרג'ה – ראס קיימה 

עם בוקר נבקר במרכז לאילוף בזי ציידים (בהתאם לשעת הפתיחה) ונלמד על חשיבותם של הבזים המלכותיים האלו לאנשי האמירות ובמיוחד למשפחת האמיר. מכאן נצא לעבר האמירות של שרג'ה. האמירות של שרג'ה ידועה כבירה התרבותית של האיחוד וכפנינת המפרץ. נבקר כאן במוזיאון המורשת של שרג'ה הכולל תצוגה מרשימה של אין ספור פרטים מראשית תקופת האסלאם ועד ימיינו לרבות מטבעות, כתבי יד עתיקים, פפירוסים, כלי חרס ומתכת וחפצים נדירים. נמשיך רגלית לשוק המסורתי Souk El Arsa מרחק קצר מהמוזיאון. מעבר לחוויה הססגונית והאותנטית, נזכה לראות איך מכינים את החלווה המקומית שהיא שונה לחלוטין מזו המוכרת לנו ומתוקה בהרבה. כמובן שגם נטעם אותה. ארוחת הצהריים תוגש במסעדה מקומית, נתנסה במאכל המקומי המסורתי המנדי המקומי שמקורו בהדראמו, תימן המורכב מבשר ואורז עם תערובת מיוחדת של "בהרט" תבלינים ומבושל בבור מתחת לאדמה נמשיך לעבר האמירות ראס אל קיימה שם נלון. 

  

יום 5>טיול ג'יפים באל האטה  - חזרה לשדה התעופה – טיסה ארצה. 

נערוך טיול 4X4 עם נהגים מקומיים (נהג + 4 נוסעים בג'יפים גדולים מסוג טויוטה לנדקרוזר 100) מיומנים לרכס החג'אר בלב אזור הקרוי Al Hatta. זהו אזור הררי יפהיפה. הנמצא בעיקרו בעומאן ואנחנו נטייל בשוליו היכן שמעינות מזינים זרימות מים לאורך ערוצים וכל האזור מזכיר מאד את סיני. הטיול יימשך עד שעות הצהרים ולאחריו נצא לעבר שדה התעופה על מנת לשוב ארצה.

 

ייתכנו שינויים במסלול בהתאם להוראות השלטונות, תנאי מזג האוויר ומיטב שיקול דעתם של המדריך והצוות

למחירים ומועדי יציאה
צור קשר
למידע נוסף אודות טיולי איילה גיאוגרפית אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
חפש טיול